אוחנה גרופ, ניהול ויזום פרוייקטים
 
פרוייקטים בשיווק

פרוייקטים בשיווק

פרוייקטים בתכנון

פרוייקטים בתכנון

פרוייקטים מאוכלסים

פרוייקטים מאוכלסים

אודות אוחנה גרופ

 

אוחנה גרופ הינה קבוצת בניה ותיקה הפועלת בייזום וביצוע פרויקטים בתחום הנדל“ן ומתמקדת בפרויקטים של התחדשות עירונית לרבות קידום מתחמים של פינוי בינוי וביצוע פרויקטים במסגרת תמ“א 38 באזורי ביקוש נבחרים ברחבי הארץ.

 

כמו כן יוזמת החברה מגוון פרויקטים חדשים ומקדמת עסקאות קומבינציה בערים שונות ברחבי הארץ. מייסד הקבוצה, מר מאיר אוחנה ז“ל (2012-1940) מוותיקי ירושלים, החל את דרכו כקבלן בניין ויזם בשנת 1965.

 

בשנת 2015 רכשה חברת ”איסתא נכסים“ – זרוע הנדל"ן של קבוצת "איסתא ליינס" 50% מהבעלות באוחנה גרופ, ויחד עם בניו של מאיר ז"ל – דוד ושי אוחנה, יצרה חברה משותפת שמטרתה קידום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ.

 

החיבור הייחודי, יוצר שילוב יוצא דופן בין חברה משפחתית עתירת ניסיון, לבין חברה ציבורית בעלת איתנות פיננסית משמעותית. שילוב זה מעניק לקבוצה יתרונות רבים המאפשרים לה לקחת חלק בתהליכי התחדשות עירונית מורכבים ביותר ובכל קנה מידה, כאשר לקוחות החברה נהנים מביטחון מלא בהצלחת הפרויקט.

 

קבוצת ”איסתא ליינס“ - חברה ציבורית בשווי של כמיליארד ש“ח* הנסחרת בבורסת תל אביב ומהווה את קבוצת התיירות המובילה במשק בתחום התיירות הפרטית והעסקית. הקבוצה מעסיקה מעל 1,000 עובדים קבועים בישראל ובחו“ל.   

 

איסתא נכסים בע”מ ו - איסתא מלונות בע”מ הינן חברות בת פרטיות בשליטת חברת התיירות הציבורית: איסתא ליינס - חברת הנסיעות של הסטודנטים בישראל בע”מ. במרוצת השנים, התרחבה פעילות הנדל”ן באופן משמעותי וכיום – בנוסף לפיתוח והרחבה משמעותית של תחום המלונאות, משקיעות החברות בפרויקטים נבחרים בתחומי המסחר, התעשייה, התעסוקה, הלוגיסטיקה, במעונות סטודנטים ובתחום המגורים, באמצעות ייזום והקמת פרויקטים בתחום התחדשות עירונית (תמ”א 38) וכן באמצעות ייזום והקמת פרויקטים בתכנית “מחיר למשתכן”.


ההון האנושי של החברה, הערכים והניסיון הרב של העומדים בראשה כמו גם איתנותה הפיננסית, מבססים את מעמדה כחברת נדל”ן יציבה ומשמעותית בשוק הנדל”ן הישראלי.

 

 

אוחנה גרופ

 

פרטי התקשרות

 

אוחנה גרופ
חבצלת השרון 60, הרצליה

6744835
טל. 03-6320332
פקס. 077-8548634
דוא”ל: office@ohanagroup.co.il

הצהרת ננגישות

 

 

כל הזכויות שמורות לאוחנה גרופ כל הזכויות שמורות לאוחנה גרופ

 

הפעל נגישות

בניית אתרים